Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineprzydatne-w-domu blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
30115 odwiedzin | wpisów: 99, komentarzy: 70, artykułów: 18, obserwuje: 22
 

Drewutnia czy stojak na drewno ?

autor: przydatne-w-domu blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Drewutnia to dziś przeżytek. Niestety ta anachroniczna budowla już nie sprawdza się w swoich zadaniach. Zarówno wielka powierzchnia, jaką zajmuje mogła by zostać zagospodarowana w zupełnie inny, bardziej przyjazny sposób. Wystarczy pomyśleć jak dużo więcej miejsca miały by dzieci do zabawy, a może by zbudować drugi garaż (lub pierwszy). Drewutnia to koszty utrzymania i remontu. Niepotrzebny materiał na załatanie wszystkich dziur w dachach i pieniądze wydane zupełnie bez potrzeby.

Oba stojaki to najlepsze rozwiązanie do suszenia drewna. Zostały zaprojektowane tak, by osiągnąć najlepszą możliwą wentylację, która jest niezbędna do suszenia. Umiejscowienie ich w osłonionym i suchym miejscu, z dostępem do powietrza oraz nasłonecznionym, to najlepsze rozwiązanie


Drewutnia czy stojak na drewno ?

Niedościgniony design, który nigdy nie straci na swoich walorach estetycznych oraz najlepsza wentylacja i wielka pojemność to synonimy tych dwóch słów. Oba stojaki to sprawdzony i pewny producent, który dzięki zaufaniu jaki mu okazano za oceanem może cieszyć się wielką popularnością swoich produktów. Najwyższa jakość i najlepsza marka. Jednym słowem stojaki Grab to najlepszy produkt, w który warto zainwestować, gdyż nie łatwo znaleźć dla niego równie doskonałą kontrofertę, więcej na ten temat na: http://123budujemy.pl/drewutnia-stojak-drewno/ i https://epraktyk.pl/blog/najlepszy-sposob-na-skladowanie-drewna-dom-zewnatrz/
Komentarze (6)
autor:alxandra  dodano: 2016-09-28 | 16:55:31
Przeżytek?
Nie sprawdza się w swoich zadaniach? A który Wasz stojak pomieści 15m przestrzennych opału? Czy będzie zajmował mniej miejsca niż drewutnia? Z czego wykonany jest stojak - ze stali nierdzewnej? Nie trzeba malować/odnawiać? Za garaż płaci się podatek...a za drewutnię nie.. Jak drewutnia mi się znudzi to ją spalę.
Anachronizmem w ogóle jest posiadanie kominka, bo spalanie paliw stałych generuje smog jak widać na przykładzie Krakowa.. Trzeba być eko.
autor:grenadawroclaw  dodano: 2016-09-28 | 22:46:11
Również nie uważam aby drewutnia była przeżytkiem. Jeśli jest zrobiona z gustem jest uzupełnieniem całej infrastruktury. Połączona z pomieszczeniem gospodarczym nie jest przeżytkiem ale bardzo funkcjonalnym "budyneczkiem". Aby zmieścić 10 metrów drewna trzeba by mieć 10 stojaków Grab-2. Taki stojak widziałbym w garażu na podręczne drewno do palenia, przyniesione z drewutni. Na zewnątrz raczej nie.
Tytuł: Dramat...
autor:lawenda2b-zachpom  dodano: 2016-09-29 | 10:31:23
Nie ma to, jak wciskać ludziom dziadostwo dorabiając do tego ideologię.
Tytuł: przykro nam
autor:przydatne-w-domu  dodano: 2016-10-05 | 11:42:58
przykro nam że produkt się nie podoba, ciężko pracowaliśmy nad jego projektem..., tak to już jest jednym smakuje biała czekolada drugim gorzka ;)
Odpowiedź do przydatne-w-domu
autor:grenadawroclaw  dodano: 2016-10-05 | 23:06:06
Nie chodzi o podobanie:) ja osobiście rozważam taki stojak Grab-1 do garażu na podręczne drewno:) Ale nia zastąpi mi on drewutni.
Tytuł: garaż to świetny pomysł !
autor:przydatne-w-domu  dodano: 2016-10-06 | 09:08:11
my sami składujemy nasze drewno na stojakach Grab 1 i Grab 2 w garażu i na tarasie blisko wejścia do salonu tak żeby w zimie daleko nie chodzić w pantofelkach ;))

Dzień Chłopaka

autor: przydatne-w-domu blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Zbliża się dzień chłopaka, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla swojego najwspanialszego mężczyzny? Nie masz pomysłu co możesz mu podarować? Nie martw się! Nie jest jeszcze za późno! Luksusowy zestaw  akcesoriów do wina Dreamwood  wciąż dostępny! Zestaw składa się z pięciu elementów zapakowanych w gustowne pudełeczko, na którym może znajdować się twój grawer lub nadruk. Każdy prawdziwy męższczyzna powinien go mieć!

AKCESORIA DO WINA

blog budowlany - mojabudowa.plNajlepszy sposób na składowanie drewna w domu i na

autor: przydatne-w-domu blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

blog budowlany - mojabudowa.pl

Kominek w salonie to jedno z najpiękniejszych miejsc każdego domu. Wiele osób uwielbia spędzać przy nim romantyczne wieczory i cieszy się na samą myśl o ogrzaniu się przy jego cieple w zimową, chłodną noc, tuż po spacerze przed snem.

ePraktyk.pl

 Wspaniale wpływa na podniesienie komfortu każdego pomieszczenie, w którym się znajduje. To jeden z najpiękniejszych dodatków do wystroju w jaki można zainwestować. Miejsce tuż przy kominku to miejsce dla wszystkich domowników, a wspólne, rodzinne momenty spędzone w jego bliskości i czas na długie rozmowy to jedne z najpiękniejszych wspomnień...więcej na www.ePraktyk.pl/blog